Ievas Akurāteres un Arņa Miltiņa koncerts „Nesaki man neko…” 26. aprīlī plkst. 17.00 Mazajā ģildē.

April 22, 2009

26. aprīlī klausītāji tiek aicināti uz Ievas Akurāteres un Arņa Miltiņa tikšanos kopīgā koncertā, kurā tiks izdziedātas sen dzirdētas, jaunības maksimālisma, ideālisma un romantisma caurstrāvotas Māra Putniņa, Ulda Ozola, Jura Riekstiņa un citu autoru dziesmas vēl no pirms Atmodas laika repertuāra.

Koncerta programma veidota, par pamatu ņemot 1985. gada Anglikāņu baznīcā koncerta laikā veikto ierakstu, kuru toreiz uz pusprofesionāla magnetafona ierakstīja “Pērkona” pirotehniķis Mārtiņš Kacens, saglabājot magnetafona lentē ne vien abu dziedātāju tā laika māksliniecisko un emocionālo uzdrīkstēšanos un varēšanu, bet galvenais – dokumentēja šī, nu jau vēsturē aizgājušā laikmeta, sajūtu. Koncertā toreiz tika izpildītas 38 dziesmas…
26. aprīlī Mazajā ģildē koncerta pirmajā daļā būs iespēja dzirdēt dziedātāju iemīļotākās, toreiz koncertā skanējušās dziesmas („Nesaki man neko”, „Mans brālis”, „Vientuļais bruņinieks” „Kā upe”, „Dainas” u.c.). Koncerta otrajā daļā skanēs Ievas Akurāteres un Arņa Miltiņa dziesmas no jaunākiem muzikālajiem projektiem.
Kopā ar Ievu Akurāteri un Arni Miltiņu koncertā piedalīsies Kaspars Zemītis (klasiskā ģitāra), Matīss Akurāters (perkusijas) un Jānis Miltiņš (klavieres). Koncerta viesi – Latvijas Nacionālās operas solists – Guntars Ruņģis, kurš vēsturiskajā Anglikāņu baznīcas koncertā spēlēja solo ģitāras partijas un Jānis Ruņģis (ģitāra).

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: